Menu

Masöz Eda

PREMIUMFEATUREDVERIFIED
23years
call me
+79999960631
text me
Masöz Eda
Masöz Eda
Masöz Eda
Masöz Eda
Masöz Eda

About me:

23 year old Female from İstanbul Massage, İstanbul Massage
Merhaba, Ben Masöz Eda!

23 yaşında genç ve yetenekli bir masöz olarak, sizlere rahatlatıcı ve yenileyici bir masaj deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyorum. İşte size benim hakkımda birkaç detay:

Genç ve Yetenekli: 23 yaşındayım ve masaj konusundaki yeteneğimle her anınızı daha iyi hale getirmek için buradayım. Genç yaşımın getirdiği enerji ve tutkuyla, bedeninizi ve zihninizi canlandırmak için buradayım.

Profesyonel Masaj: Profesyonel masaj eğitimi almış bir masöz olarak, vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun olarak özel teknikler kullanıyorum. Derin doku masajı, rahatlama masajı ve daha fazlası gibi farklı masaj türlerinde uzmanlaşmış biriyim. Size vücudunuzun ihtiyaç duyduğu rahatlamayı sunmak benim önceliğim.

Kişiselleştirilmiş Hizmet: Her müşterim benzersizdir ve sizin özel ihtiyaçlarınıza göre bir masaj deneyimi sunuyorum. Sizlere özel ilgi gösteriyor ve masaj seansını tamamen sizin tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyorum.

Hijyen ve Gizlilik: Masaj seanslarınızı gizlilik ve hijyen içinde geçirmeniz için gerekli tüm önlemleri alıyorum. Temizlik ve hijyen konularına büyük önem veriyorum, böylece siz rahatlayabilirsiniz.

Eğer günlük stresinizi atmak, vücudunuzu şımartmak ve zihninizi dinlendirmek isterseniz, sizi memnuniyetle ağırlarım. Daha fazla bilgi almak ve randevu ayarlamak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi daha iyi hissettirmek için buradayım!
AvailabilityOutcall
LooksUltra Sexy

Contact info:

Phone:+79999960631
Text me:
Send me an email
Close
You need to register or login to be able to send messages
profile viewed 252 times
Report Profile
Close
© 2024 Massage İstanbul- İstanbul Masöz